PAL-TRADE to młoda firma, która powstała w październiku 2016 roku. W kwietniu 2017 roku przekształciła się w PAL-TRADE BOMBA SZCZYREK SPÓŁKA JAWNA. 

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze gospodarki paletowej firm, zajmujemy się naprawą, odkupem, sprzedażą
i wymianą palet. Pomagamy zwiększyć  wydajności procesów mających wpływ na gospodarkę paletową i logistykę zarówno  małych i średnich firm, jak również dużych przedsiębiorstw. Fundamentem naszej firmy jest wiedza i doświadczenie jakie wniosła wieloletnia praca w branży paletowej jednego z współwłaścicieli. Będąc ponad 10 lat w branży zdobył niezbędną wiedzę  oraz bogate doświadczenie. Nadzorował naprawy i segregację palet w największych firmach w całej Polsce:

  • Coca-Cola( Radzymin, Staniątki)
  • Carlsberg( Brzesko, Sierpc)
  • Pepsi (Michrów)
  • Hortex(Przysucha)
  • Sieci Makro
  • Browar Warka

Misja

Priorytetem firmy jest  zadowolenie naszych klientów i utrzymanie długotrwałej współpracy, dlatego też dbamy o wysoką jakość oferowanych przez firmę usług. By sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów ciągle się rozwijajmy
i poszerzamy horyzonty.

Certyfikaty

LICENCJA EPAL

Jesteśmy członkiem  międzynarodowej organizacji European Pallet Association, która w swoich szeregach skupia producentów palet EPAL, a także firmy zajmujące się naprawą palet certyfikowanych.   

LICENCJA  EPAL NA NAPRAWY MOBILNE PALET 

Ponadto posiadamy licencje na naprawę mobilną palet nr PL-4481

LICENCJA UIC

Posiadamy również licencję UIC o numerze PL-469R wydaną przez Rail Cargo Austria, która skupia przedsiębiorców produkujących a także naprawiających europalety na podstawie licencji UIC.